طراحی سایت

شرکت طراحی سایت پانید

شرکت طراحی سایت پانید وب با متخصصین متعهد در جهت طراحی سایت بهینه سازی و ساخت و طراحی موشن گرافیک برای شرکت ها سازمانها و موسسات و...یکی از اساسی ترین نیازها را به راحتی و با پیشرفته ترین متد و بهترین نحو براورده کرده است چرا که امروزه مشتریان ترجیح میدهند انچه احتیاج دارند در فضای مجازی و دنیایی اینترنت جستجو کنند با شرکت طراحی سایت پانید وب انچه در ذهنتان میپرورانید در زمینه شغلی و یا تجارت و عرصه کار خود توسط متخصصین و مهندسین مجرب ما پیاده سازی و خلق کنید این شرکت مفتخر است با اطمینان بیان کند که با تکنولوژی و انچه در دنیای اینترت و وب تازگی دارد پیش میرود و استانداردهایی که در زمینه طراحی سایت نیاز است را رعایت میکند. ظاهر زیبای وب سایت های طراحی شده در شرکت پانید وب دلیل بسیار خوبی است که از نظر بصری ببینده را به خود جذب کند.

info@panidweb.com
09123504393

طراحی سایت و طراحی وب سایت

طراحی وب سایت را خیالی آسوده طراحی وب سایت و طراحی سایت را به متخصصان ما واگذار کنید.

طراحی قالب اختصاصی

طراحی قالب اختصاصی با توجه موضوع  وب سایت  بومی سازی می شود

طراحی پرتال

برنامه نویسی CRM یاهمان پرتال تحت وب  با استفاده  تکنولوژی MVC  و دیتا سنتر معتبر

توسعه وب سایت

توسعه و بروزرسانی وب سایت بنا به تکنولوژی که هر روز در حال توسعه و تکمیل است

طراحی سایت

ساخت سایت اختصاصی و غیر اختصاصی با مدیریت کاربر پسند در شرکت طراحی سایت پانید

مهارت ها، استعداد ها و تخصص های ما

طراحی و توسعه سایت و وب سایت مطابق با استانداردهای روز و تولید قالبهای ریسپانسیو حرفه ای بنحوی که قالبها در ابتدا توسط گرافیست های شرکت پانید طراحی می شوند سپس به تایید کارفرمایان می رسد درنهایت تیم برنامه نویسی شرکت این قالب را طراحی و بارگذاری می نمایند. پس از بارگذاری مراحل طراحی سایت شما طبق دستور عمل شما برروی قالب بارگذاری می شود.

طراحی سایت : شما می توانید با خیالی آسوده طراحی سایت و طراحی وب سایت خود را به متخصصان ما واگذار کنید. متخصصان پانید با داشتن دانش و تجربه بالا در خصوص جدیدترین سیستم ها و استاندار های روز دنیا شما را در امر (طراحی سایت) همیاری خواهند نمود.فناوری اطلاعات پانید از این که طراحی سایت خود را به می پارید بسیار خرسند خواهد شد. ۱۵سال تجربه ما، اطمینانی است برای شما که پروژه طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید. تحلیل و آنالیز رقبای شما قبل از طراحی سایت ، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی و بهینه سازی سایت طراحی وب سایت شما را از دیگر شرکتها متمایز خواهد کرد.

برنامه نویسی ۰
طراحی قالب ۰
بهنیه سازی سایت ۰
طراحی سایت ۰
اپلیکیشن موبایل ۰
بازار یابی ۰

آنچه مشتریان ما گفتند

نظرات مشتریان درباره طراحی سایت، بهینه سازی سایت و نحوه باز خورد پس از تحویل پروژه

"حمایت فوق العاده!"

من نیاز داشتم تمامی کارهای وب سایتم در ایران انجام شود و با مدیرعامل این شرکت توسط یکی از دوستان آشنا شدم از عکاسی تا طراحی سایت و سئو سایت مرا به خوبی به سرانجام رساندن

خانم ری پور وکیل اقامت در استرالیا

"طراحی قالب"

به دنبال شرکت طراحی سایتی می گشتم که بتواند قالب گرافیکی متمایز برای وب سایت عکاسی من طراحی کند. طراحی سایت پانید توانست این رویا را برای من به تحقق بپیوندد.

امید نقیبی دانشجوی دکترای عکاسی

"تحویل سریع وب سایت"

طراحی سایت با انعطاف بالا جهت ورود مطالب و ایجاد انواع گالری های تصویر از محصولات ومقالات سایتی منحصر به فرد در ضمینه کاری ما بارگذاری شد که بین رقبا بهترین تمپلیت را دارد.

عادل احمدی مدیر اینترنت پرسرعت

"مدیریت از راه دور"

ساخت موشن گرافیک در کشور هند بسیار کند پیش می رود به همین علت پروژهای موشنگرافیک خودمان را به شرکت طراحی سایت پانید سپردیم و در حال حاضر سه سال از همکاری پیوسته ما می گذرد.

محمد سلام طراحی موشن گرافیک

"طراحی سایت"

طراحی سایت وکتینا را ما بعد از کلی تحقیق و براعتمادی به شرکتهای طراحی سایت به پانید وب سپردیم. پشتیبانی ۲۴ ساعته و کمک رسانی در جهت آموزش بسیار برای ما حاض اهمیت بود.

خانم خالقی فروشگاه خام گیاه خاری

"سئو سایت"

زمان بندی دقیق برای بالا آمدن سایت جت پرینتر در عرض دوماه که خیلی از رقبای طراحی سایت پانید نتوانستند این کارا برای کلمه مورد نظر انجام بدهند. این دقت کار باعث شد روند کسب و کار ما رو به بهبودی برود.

مهندس درخشانی شرکت جت پرینتر

برخی از نمونه طراحی سایت

نمونه طراحی سایت در این بخش از ابتدا تا تحویل پروژه توسط شرکت طراحی سایت پانید برنامه نویسه و تحویل شده است.

نحوه اجرای پروژه طراحی سایت

گامهای آشنایی تا تحویل طراحی وب سایت و توسعه و بروز رسانی در شرکت پانید

طرح اولیه

مشاوره هارمونی رنگ بندی و چهارچوب اصلی گرافیست ساختار اصلی سایت رابنا به نظرات کارفرما و هدف وب سایت طراحی و به تایید می رساند.